O firmě

Jsme rychle rostoucí společnost na trhu přesných strojírenských dílů především pro automobilový průmysl. Kvalita, inovace a komplexní zákaznický servis dělají z firmy Awec významného vývojového partnera a dodavatele hliníkových komponentů z extrudovaných profilů hliníkových slitin. Specializujeme se především na velkosériovou výrobu obráběných a řezaných dílů.

Naše výroba probíhá jak v České republice, tak i ve výrobní pobočce ve Vietnamu. Kombinací této spolupráce jsme schopni zajistit dodání širokého portfólia vysoce kvalitních produktů za konkurenceschopné ceny a flexibilně reagovat na měnící se potřeby našich zákazníků.

Při výrobě využíváme systému JUST IN TIME, kde současně spojením synergií z oblasti řízení kvality, technologie a logistiky jsme schopni splňovat nejnáročnější požadavky, které automobilový průmysl klade. 

Naše vize
Vizí společnosti je především kvalitní péče o zákazníka, zajištění konkurenceschopných cen a stabilního výkonu v oblasti kvality a logistiky.

Ocenění
Naše firma rovněž získala v rámci hodnocení CZECH TOP 100 skóringové ocenění Czech Stability Award a zařadila se tak mezi nejstabilnější firmy v České republice.