Výroba

Pracujeme na základě výkresové dokumentace dodané zákazníkem.

STROJNÍ VYBAVENÍ
Disponujeme nejmodernějšími CNC stroji a podpůrnými technologiemi pro dokončovací operace. Při soustružení využíváme jednovřetenové i dvouvřetenové krátkotočné soustruhy včetně obráběcích center s poháněnými nástroji. Všechny stroje umožňují produkční soustružení 3000 mm dlouhých tyčí o průměru do 50 mm a pro stroje s poháněnými nástroji až do průměru 60 mm. V neautomatickém režimu až do průměru 400 mm.

Pro dělení profilů využíváme CNC kotoučové pily s vysokou produktivitou, obráběním konců a 100% kontrolou délky kusu v jednom cyklu. Zpracováváme profily až do průměru 85 mm a délkou až 6500 mm. Pro řezání objemných profilů využíváme NC kotoučové pily s max. vnějšími rozměry 380x80 mm.

Od roku 2016 společnost intezivně rozšiřuje své výrobní možnosti a reaguje tak pružně na požadavky trhu frézovaných hliníkových profilů. Disponujeme vertikálními CNC obráběcími centry se stoly do 1500 mm v ose X, 800 mm v ose Y a až 660 mm Z ose. Vývojem speciálních přípravků a případně i výměnných paletových systémů jsme schopni nabídnout vysokou produktivitu a konkurenceschopnou cenu.

Nedílnou součástí dodávek jsou i dokončovací operace a zajištění obalových materiálů či dopravy. Jako dokončovací operace nabízíme omílání, kartáčování, praní, konzervaci, nýtování, lisování a další. Dodáváme díly s nejrůznější povrchovou úpravou a drsností. V rámci expedice jsme schopni zajistit i speciální přepravní jednotky pro vývozy mimo EU.

Jsme schopni zaručit velmi příznivé ceny, špičkovou kvalitu a u větších odběrů dopravu až na místo určení.

 


Obrábění

Obrábíme hliníkové materiály na přesných CNC strojích z tyče i kusově. Provádíme přesné CNC řezání a omílání. Průchod vřetene do 60 mm.

 

Dělení materiálu

Řežeme sériově hliníkové profily, tyče a trubky na moderních CNC pilách. Materiál dělíme načisto s garantovanou délkovou přesností do 0,2 mm, to vše v délkách do 6500 mm a s průměrem do 160 mm.