Vítejte na Awec Aluminium Products

Jsme rychle rostoucí společnost na trhu přesných strojírenských dílů především pro automobilový průmysl. Kvalita, inovace a komplexní zákaznický servis dělají z firmy Awec významného vývojového partnera a dodavatele hliníkových komponentů z extrudovaných profilů, tyčí a trubek. Specializujeme se především na velkosériovou výrobu obráběných a řezaných dílů do antivibračních částí náprav a řízení.

Poptat Více o firměAutomotive

Naše komponenty jsou dodávány do vozů předních německých automobilek a dalších evropských vozů. Jde zejména o nejmenší podvozkové platformy z řady vozů Audi nebo Volkswagen, dále pak Opel, Mercedes, BMW, až po nejluxusnější vozy značky Bentley nebo Rolls-Royce. Našimi zákazníky jsou nejčastěji výrobci náprav nebo výrobci tlumících prvků uložení náprav, řízení či motorů.Reference

Dlouhodobými profesionálními výsledky jsme získali umístění do skupiny spolehlivých A-dodavatelů. Vysoká kvalita dodávek, špičkový technický a dodavatelský servis řadí naši společnost mezi silné partnery na trhu se strojírenskými díly.

Ve spolupráci se světovým lídrem v dodávkách hliníkových profilů, spojujeme hluboké znalosti odvětví pro výrobu kvalitních výrobků za konkurenceschopné ceny.

Pro jednoho z největších producentů pohonných technologií a podvozkových systémů, dodáváme komponenty do převodovek a nejmenší podvozkové platformy.